Як захистити свій автомобіль від угону?

09

Июль 2014

Як захистити свій автомобіль від угону?

; Коментировать

Так що ж треба зробити, щоб Ваш автомобіль радував Вас ще багато років та залишався недоторканим для злочинців?

Безпосередньо Ваші цілеспрямовані дії на захист авто є основною перешкодою для угону. Та чим сильніше власник любить свою автівку, тим складніше її вкрасти, зрозуміло, що ця любов матеріалізована у вигляді протиугінних заходів.
Запам’ятайте! НІКОЛИ не залишайте автомобіль на ніч біля будинку без догляду, сподіваючись на протиугонну систему.
Плюси: коротка відстань від дверцят авто до дверей квартири, заощадження на платні за стоянку.
Мінуси: сучасні злочинці можуть легко розблокувати протиугонну систему і безперешкодно завести двигун та на час виявлення власником факту угону можуть знаходитися на іншому кінці міста або області.
Майже 100-відсоткова схоронність автомобіля може бути забезпечена при комплексному використанні протиугінних засобів.
НІКОЛИ не залишайте автомобіль з працюючим двигуном або відкритими дверцятами навіть на 1 хвилину, Вашою безпечністю може скористатися угонщик.
У разі заміни пробитого колеса, НІКОЛИ не залишайте документи, гроші, коштовності в салоні автомобіля. За Вашими діями можуть спостерігати злочинці, які скористаються Вашою зайнятістю заміною колеса та безперешкодно через відчинені двері можуть заволодіти Вашими речами.
Пам’ятайте, що безпека Вашого автомобіля, в першу чергу, у Ваших руках, не залишайте свого «залізного коня» без нагляду, турбуйтеся про його недоторканність.
У зв’язку із внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 № 1388 постановою уряду від 27.06.2012 № 600 спрощена існуюча процедура державної реєстрації транспортних засобів, зокрема в частині скасування обов'язкового дослідження транспортних засобів під час проведення їх державної реєстрації (перереєстрації) чи зняття з обліку, а також обов'язкового пред'явлення транспортного засобу при перереєстрації у зв’язку зі зміною місця проживання власника та при відновленні втрачених або зіпсованих документів.
З одного боку, це позбавило пересічного громадянина зайвого клопоту при переоформленні автівки, однак з іншого боку, цим може скористатися непорядна на руку людина та продати Вам раніш викрадений автомобіль із перебитим номером кузова за підробленими документами. При цьому, Вас можуть умовляти не користуватися послугами автомобільного експерту задля економії грошей. Такий автомобіль може бути зареєстрований у встановленому порядку у підрозділах ДАІ, однак якщо через деякий час буде встановлено, що автомобіль має певні проблеми із законом, то відповідальність будете нести саме Ви.
Тому Державтоінспекція рекомендує при переоформленні автомобілів у підрозділах ДАІ проходити експертне дослідження номерів кузова та двигуна, а також свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
 
http://www.postfactum.ks.ua/2012/08/28/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D1%82-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D1%83.html
 
Опубликовано в Консультации

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Коментировать Tags: У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Бойовики і українські силовики обміняються в середу військовополоненими – по 40 чоловік з кожної сторони, повідомив у понеділок в інтерв’ю латвійській радіостанції Baltkom так званий “координатор Народного фронту Новоросії” Денис Пушилін.

Подробнее...

18

Сен 2014

Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Коментировать Tags: Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Нынешняя ситуация на Донбассе крайне сложная. Жители восточных регионов Украины в недоумении, кто и в какой валюте теперь будет платить им пенсии, заработные платы, социальные пособия. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Коментировать Tags: Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Лидер партии "Блок Петра Порошенко" Юрий Луценко призывает украинцев не поддаваться панике и трезво анализировать принятые сегодня законы об "особом статусе" Донбасса.

Подробнее...

17

Сен 2014

Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Коментировать Tags: Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Жители района завода «Пролетарий» города Лисичанск обратились с письменными заявлениями в горисполком с просьбой оказать посильную помощь в восстановлении разрушенных домов.

Подробнее...

11

Сен 2014

Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Коментировать Tags: Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Бывший «министр обороны» самопровозглашенной Донецкой народной республики, один из главарей террористов Игорь Гиркин (Стрелков) не рассматривает возможности вернуться в Донецк в ближайшее время

Подробнее...

11

Сен 2014

Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

Коментировать Tags: Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

С точки зрения обычной логики Путину отнюдь не выгодна эскалация войны в Донбассе во время избирательной кампании в Украине, однако есть определенные сомнения, что Путин логикой пользуется

Подробнее...

08

Сен 2014

Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

Коментировать Tags: Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

У містах Волноваха і Щастя Донецької та Луганської областей відповідно, а також у селищі Орли Дніпропетровської області призупинено роботу транзитних пунктів для переселенців.

Подробнее...