В Україну заходить один із найбільших портових операторів у світі - Подробиці

14

Фев 2020

В Україну заходить один із найбільших портових операторів у світі - Подробиці

; Коментировать

Подія: Один із найбільших світових портових операторів DP World вийшов на український ринок. Компанія купила 51% акцій контейнерного терміналу ТІС у порту "Південний" Одеської області.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Деталі: Операцію здійснила інвестиційна компанія SD Capital. Як зазначили представники TIС на своїй сторінці у Facebook, контроль над контейнерним терміналом зі сторони DP World забезпечить інвестиційну привабливість української транспортної галузі. У компанії очікують, що DP World розвиватиме додаткові послуги для вантажоперевізників, запропонує нові сервіси для клієнтів, а також створить додаткові робочі місця. "Входження у сім’ю DP World дасть команді ТІС-КТ доступ до найкращих стивідорних технологій, IT-рішень, стандартів праці та безпеки", — додали в компанії.


Співвласник ТІС і партнер SD Capital Андрій Ставніцер у своєму Facebook подякував DP World за довіру і написав, що Україна стане 51-ою країною під головуванням цього оператора. Також він назвав злиття компаній одним із п’яти найбільших прямих M&A від іноземного інвестора, що відбувалися в українській інфраструктурній галузі.


Як передає НВ, султан Ахмед Бін Сулайєм, який є головою правління і генеральним директором DP World, прокоментував потенціал зростання Контейнерного терміналу, зазначивши, що його компанія "високо оцінює" це.


DP World — один з найбільших портових операторів світу. Всього компанія оперує 78 морськими терміналами. Сукупний вантажообіг DP World за 2019 рік перевищив 71 млн TEU (умовна одиниця вимірювання місткості вантажних транспортних засобів. — Ред.). Для порівняння — контейнерообіг усіх українських портів в 2019 році становив трохи більше 1 млн TEU.


Що було раніше: Наприкінці січня катарська компанія QTerminals перемогла у концесійному конкурсі щодо миколаївського порту "Ольвія". Упродовж п’яти років вона інвестує у розвиток порту 3,4 млрд гривень.


Джерело статті: “https://expres.online/podrobitsi/v-ukrainu-zakhodit-odin-iz-naybilshikh-portovikh-operatoriv-u-sviti”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Коментировать Tags: У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Бойовики і українські силовики обміняються в середу військовополоненими – по 40 чоловік з кожної сторони, повідомив у понеділок в інтерв’ю латвійській радіостанції Baltkom так званий “координатор Народного фронту Новоросії” Денис Пушилін.

Подробнее...

18

Сен 2014

Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Коментировать Tags: Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Нынешняя ситуация на Донбассе крайне сложная. Жители восточных регионов Украины в недоумении, кто и в какой валюте теперь будет платить им пенсии, заработные платы, социальные пособия. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Коментировать Tags: Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Лидер партии "Блок Петра Порошенко" Юрий Луценко призывает украинцев не поддаваться панике и трезво анализировать принятые сегодня законы об "особом статусе" Донбасса.

Подробнее...

17

Сен 2014

Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Коментировать Tags: Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Жители района завода «Пролетарий» города Лисичанск обратились с письменными заявлениями в горисполком с просьбой оказать посильную помощь в восстановлении разрушенных домов.

Подробнее...

11

Сен 2014

Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Коментировать Tags: Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Бывший «министр обороны» самопровозглашенной Донецкой народной республики, один из главарей террористов Игорь Гиркин (Стрелков) не рассматривает возможности вернуться в Донецк в ближайшее время

Подробнее...

11

Сен 2014

Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

Коментировать Tags: Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

С точки зрения обычной логики Путину отнюдь не выгодна эскалация войны в Донбассе во время избирательной кампании в Украине, однако есть определенные сомнения, что Путин логикой пользуется

Подробнее...

08

Сен 2014

Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

Коментировать Tags: Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

У містах Волноваха і Щастя Донецької та Луганської областей відповідно, а також у селищі Орли Дніпропетровської області призупинено роботу транзитних пунктів для переселенців.

Подробнее...