На Дніпропетровщині СБУ викрила діяльність організованої групи, яка проводила незаконні операції з агропродукцією

13

Фев 2020

На Дніпропетровщині СБУ викрила діяльність організованої групи, яка проводила незаконні операції з агропродукцією

; Коментировать

За версією слідства, кілька комерсантів без будь-якої дозвільної документації побудували поблизу річкового порту одного з міст регіону елеватор.

Об этом сообщает Руспрес


Його потужності були розраховані для приймання, зберігання та просушки до 5 тисяч тонн сільгоспкультур на місяць. Нелегальний оборот елеватора становив майже 90 мільйонів гривень, внаслідок чого держава не отримала щонайменше 20 мільйонів гривень податків.


На изображении может находиться: небо и на улице

Учасники групи приймали від місцевих фермерів зерно за готівку, без оформлення документів та відповідно без сплати податків. До того ж зберігання культур здійснювали з порушенням санітарних норм. На зернові оформлювали фіктивну документацію, а вантажі переправляли на річкових баржах до українських морських портів для продажу зерна закордон.


Господарська діяльність елеватора здійснювалася через низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності і не відображалась в жодному офіційному звіті.


Під час проведення обшуків за місцем розташування нелегального агротерміналу правоохоронці виявили документацію та чорнові записи. Майновий комплекс елеватора та інші товарно-матеріальні цінності процесуально вилучено.


Служба безпеки УкраїниДжерело статті: “http://cripo.com.ua/news/crime/na-dnipropetrovshhini-sbu-vikrila-diyalnist-organizovanoyi-grupi-yaka-provodila-nezakonni-operatsiyi-z-agroproduktsiyeyu/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Коментировать Tags: У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Бойовики і українські силовики обміняються в середу військовополоненими – по 40 чоловік з кожної сторони, повідомив у понеділок в інтерв’ю латвійській радіостанції Baltkom так званий “координатор Народного фронту Новоросії” Денис Пушилін.

Подробнее...

18

Сен 2014

Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Коментировать Tags: Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Нынешняя ситуация на Донбассе крайне сложная. Жители восточных регионов Украины в недоумении, кто и в какой валюте теперь будет платить им пенсии, заработные платы, социальные пособия. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Коментировать Tags: Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Лидер партии "Блок Петра Порошенко" Юрий Луценко призывает украинцев не поддаваться панике и трезво анализировать принятые сегодня законы об "особом статусе" Донбасса.

Подробнее...

17

Сен 2014

Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Коментировать Tags: Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Жители района завода «Пролетарий» города Лисичанск обратились с письменными заявлениями в горисполком с просьбой оказать посильную помощь в восстановлении разрушенных домов.

Подробнее...

11

Сен 2014

Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Коментировать Tags: Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Бывший «министр обороны» самопровозглашенной Донецкой народной республики, один из главарей террористов Игорь Гиркин (Стрелков) не рассматривает возможности вернуться в Донецк в ближайшее время

Подробнее...

11

Сен 2014

Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

Коментировать Tags: Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

С точки зрения обычной логики Путину отнюдь не выгодна эскалация войны в Донбассе во время избирательной кампании в Украине, однако есть определенные сомнения, что Путин логикой пользуется

Подробнее...

08

Сен 2014

Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

Коментировать Tags: Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

У містах Волноваха і Щастя Донецької та Луганської областей відповідно, а також у селищі Орли Дніпропетровської області призупинено роботу транзитних пунктів для переселенців.

Подробнее...