Повію зі стажем не виправить навіть старість

14

Апр 2019

Повію зі стажем не виправить навіть старість

; Коментировать

Згідно з даними Міжнародного альянсу ВІЛ/СНІД та Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко, до проституції залучені від 50 до 80 тисяч українок - не рахуючи тих, хто працює за межами України. Втім, на думку експертів, це число не відображає реальної кількості представниць українського секс-бізнесу, оскільки більшість з них усіма силами приховують свою «професію».

У столиці співробітниками правоохоронних органів було проведено черговий рейд по протидії вуличної проституції.

В результаті проведення рейду, найбільше повій було виявлено на Великій окружній дорозі, проспекті Перемоги, Броварському проспекті, а також на Столичному шосе.

"Під час відпрацювання нічних вулиць Києва співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, затримали дівчат "легкої поведінки". Вони надавали сексуальні послуги за грошову винагороду на центральних вулицях столиці", - розповіли в поліції.

Як зазначається, вік дівчат, які займаються проституцією в столиці, становить в основному від 18 до 33 років. Але є і прямо кажучи, унікальні «професіонали полунички», віком далеко за 40.

Одну з таких працівниць – Вероніку Ганах також було затримано під час рейду. Їй, майже 45, але не дивлячись ні на вік, ні на сімейний стан, ні навіть на досить таки не поганий матеріальний стан, вона продовжує виходити на вулицю в пошуках продажного кохання.

Більшість затриманих нічних працівниць заявляють, що життєві та матеріальні обставини штовхнули їх на рішення зайнятися таким видом діяльності. Та 45-літня Вероніка Ганах зізналася, що її приваблює екстрім та саме відчуття себе проституткою. Більше того, вона зізналась, що не має наміру полишати це заняття, принаймні ще років 15. Вона впевнена, що завжди знайдуться любителі «зів’ялої полунички».

Під час відвертої розмови с журналістами, що були присутні під час рейду, Вероніка зізналась, що вже давно займається таким промислом. Багато років тому, знайомі запросили її на відпочинок до Арабських Еміратів, і поки групи туристів відпочивала та відвідувала екскурсії, вона виявила «вільну нішу» для хорошого заробітку – багато одиноких іноземних туристів, яким вона почала надавати інтимні послуги в готелі за гроші. Так почалася її «панельна» кар’єра.

Але з часом, «працюючи» вже у столиці, маючи не один десяток затримань поліцією, накладання штрафів та деяку популярність свого прізвища серед певних кіл, їй стало соромно, що цим вона ганьбить свою сім’ю. Тому їй довелося навіть змінити прізвище -  терміново знайти «жертву», вийти за нього заміж, і взяти його прізвище – Ганах.

Під час обшуку Вероніки Ганах, правоохоронцями, крім грошових коштів, зароблених на трасі та великої кількості презервативів, було виявлено ще й багато еротичних фото самої Вероніки. Правоохоронцям вона пояснила, що іноді продає їх бажаючим за символічні кошти. За словами Вероніки, такий метод заробітку їй вважається більш безпечним, адже майже після кожного «рейсу» на трасу, їй доводиться витрачати багато коштів на лікування. Адже, засоби контрацепції використовує не завжди, лише за бажанням клієнта. І після цього доводиться досить довго и дорого лікуватися.

За заняття ганебним ремеслом щодо кожної представниці слабкої статі були складені адміністративні протоколи. За заняття проституцією Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає накладення штрафу або попередження.

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Коментировать Tags: У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Бойовики і українські силовики обміняються в середу військовополоненими – по 40 чоловік з кожної сторони, повідомив у понеділок в інтерв’ю латвійській радіостанції Baltkom так званий “координатор Народного фронту Новоросії” Денис Пушилін.

Подробнее...

18

Сен 2014

Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Коментировать Tags: Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Нынешняя ситуация на Донбассе крайне сложная. Жители восточных регионов Украины в недоумении, кто и в какой валюте теперь будет платить им пенсии, заработные платы, социальные пособия. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Коментировать Tags: Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Лидер партии "Блок Петра Порошенко" Юрий Луценко призывает украинцев не поддаваться панике и трезво анализировать принятые сегодня законы об "особом статусе" Донбасса.

Подробнее...

17

Сен 2014

Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Коментировать Tags: Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Жители района завода «Пролетарий» города Лисичанск обратились с письменными заявлениями в горисполком с просьбой оказать посильную помощь в восстановлении разрушенных домов.

Подробнее...

11

Сен 2014

Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Коментировать Tags: Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Бывший «министр обороны» самопровозглашенной Донецкой народной республики, один из главарей террористов Игорь Гиркин (Стрелков) не рассматривает возможности вернуться в Донецк в ближайшее время

Подробнее...

11

Сен 2014

Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

Коментировать Tags: Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

С точки зрения обычной логики Путину отнюдь не выгодна эскалация войны в Донбассе во время избирательной кампании в Украине, однако есть определенные сомнения, что Путин логикой пользуется

Подробнее...

08

Сен 2014

Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

Коментировать Tags: Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

У містах Волноваха і Щастя Донецької та Луганської областей відповідно, а також у селищі Орли Дніпропетровської області призупинено роботу транзитних пунктів для переселенців.

Подробнее...