Суд Дерещука: адвокат заявив про самовідвід, обвинувачений вимагає з нього гроші

14

Март 2019

Суд Дерещука: адвокат заявив про самовідвід, обвинувачений вимагає з нього гроші

; Коментировать


Сьогодні, 13 березня, в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд у справі Михайла Дерещука. Об этом сообщает vsevkurse.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, чоловік посеред білого дня розстріляв машину підприємця Ігора Гербіна, відомого у місті за прізвиськом Червонець. З місця події він втік, однак згодом його затримали, а тепер дружина і донька загиблого вимагають два мільйони гривень компенсації за матеріальні та моральні збитки.

На минулому засіданні допитали свідка, що була орендарем приміщення під магазин у покійного Гербіна. Жінка стверджувала, що Дерещук їй погрожував, а він, у свою чергу,-розповідав суду про подаровані їй троянди та інтимні стосунки.

Сьогодні на засідання викликали свідка Корнуту, який вкотре не з‘явився і учасники засідання зазначили, що вони не проти розгляду письмових доказів. Колегія вирішила все ж повторно викликати свідка Корнуту

Дерещук повідомив, що має заперечення до складу суду, бо суддя, за його словами, не розглянув клопотання. Одним із них було клопотання про те, щоб транслювати засідання он-лайн на YouTube. Суд вирішив сьогодні розглянути всі клопотання Дерещука.

Також адвокат підсудного Клименко попросив самовідвід, проте Дерещук зазначив, що не хоче міняти захисника поки він не віддасть йому гроші. Судді дозволили адвокату залишити справу.

Наступні засідання 11 квітня 11:30 та 20 травня 11:00.

Нагадаємо, У Франківську адвокат Астанова попросив видалити з зали суду журналістів


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/sud-dereshhuka-advokat-zayavyv-pro-samovidvid-obvynuvachenyj-vymagaye-z-nogo-groshi/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Коментировать Tags: У середу бойовики звільнять з полону ще 40 українських військових

Бойовики і українські силовики обміняються в середу військовополоненими – по 40 чоловік з кожної сторони, повідомив у понеділок в інтерв’ю латвійській радіостанції Baltkom так званий “координатор Народного фронту Новоросії” Денис Пушилін.

Подробнее...

18

Сен 2014

Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Коментировать Tags: Ситуация на Донбассе: жители спрашивают, кто будет платить им пенсии и в какой валюте

Нынешняя ситуация на Донбассе крайне сложная. Жители восточных регионов Украины в недоумении, кто и в какой валюте теперь будет платить им пенсии, заработные платы, социальные пособия. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Коментировать Tags: Луценко: «Наконец мы увидим, способен ли Донбасс себя прокормить»

Лидер партии "Блок Петра Порошенко" Юрий Луценко призывает украинцев не поддаваться панике и трезво анализировать принятые сегодня законы об "особом статусе" Донбасса.

Подробнее...

17

Сен 2014

Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Коментировать Tags: Жителям Лисичанска чиновники предлагают подать в суд на «ЛНР»

Жители района завода «Пролетарий» города Лисичанск обратились с письменными заявлениями в горисполком с просьбой оказать посильную помощь в восстановлении разрушенных домов.

Подробнее...

11

Сен 2014

Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Коментировать Tags: Стрелков бросил своих боевиков на Донбассе на произвол судьбы

Бывший «министр обороны» самопровозглашенной Донецкой народной республики, один из главарей террористов Игорь Гиркин (Стрелков) не рассматривает возможности вернуться в Донецк в ближайшее время

Подробнее...

11

Сен 2014

Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

Коментировать Tags: Путину сейчас не выгодно ставить перемирие

С точки зрения обычной логики Путину отнюдь не выгодна эскалация войны в Донбассе во время избирательной кампании в Украине, однако есть определенные сомнения, что Путин логикой пользуется

Подробнее...

08

Сен 2014

Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

Коментировать Tags: Три транзитних пункти для переселенців закрили, щоб не ризикувати

У містах Волноваха і Щастя Донецької та Луганської областей відповідно, а також у селищі Орли Дніпропетровської області призупинено роботу транзитних пунктів для переселенців.

Подробнее...